Szkoła letnia “Materials, technologies and measurement strategies” w ramach konferencji “39th International Microelectronics and Packaging IMAPS Poland 2015”

Lipiec 28, 2015

Szanowni Doktoranci,

W ramach projektu „Rozwój interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Politechnice Gdańskiej w zakresie nowoczesnych technologii” w dniach 20-23 września 2015 zorganizowana zostanie szkoła letnia “Materials, technologies and measurement strategies”, która będzie wydarzeniem satelitarnym dla konferencji “39th International Microelectronics and Packaging IMAPS Poland 2015”. Szkoła letnia obędzie się w Gdańsku-Jelitkowie w ośrodku Dwór Prawdzica.

Do najważniejszych celów konferencji IMAPS Poland 2015 należy wspieranie badań i rozwoju we wszystkich aspektach technologii elektronicznych i mikroelektronicznych, będąc międzynarodowym i interdyscyplinarnym forum dla naukowców w tej dziedzinie. Dzięki IMAPS Poland 2015 elektronicy, fizycy, chemicy, materiałoznawcy mają okazję stworzyć wspólną przestrzeń do dyskusji na temat rozwoju technologii, materiałów i zagadnień pomiarowych związanych z obszarami konferencji.

PROGRAM SZKOŁY LETNIEJ

Więcej o wydarzeniu na stronie: http://www.imaps2015.eti.pg.gda.pl/

Projekt "Rozwój interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Politechnice Gdańskiej w zakresie nowoczesnych technologii"
jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego